0850 532 72 93
0544 961 59 53
info@kuryecim.com.tr

Yılbaşı Kurye

30 Aralık 2017 Genel

http://www.kuryecim.com.tr

 

Öncelikle herkese iyi yıllar diler Yen’i yılda her şeyin sizler adına çok daha güzel geçmesini temenni ederiz.

Yeni yıla girmeden önce sevdiklerinize, çalışma arkadaşlarınıza, dostlarınıza hediyeler göndermek istiyorsanız şunu bilmenizde fayda var kurye ve Kargo şirketleri bu önemli günden çok daha önce randevulu sisteme geçip tüm gönderileri belirli saat aralıklarına koyup bu şekilde bir çalışma programı ile eksiksiz ve sorunsuz gönderi hizmetini tamamlamayı hedefler. Tabiki son dakika gelişen gönderilerinizi belirlemiş olduğunuz adreslere götüremeyecekleri anlamına gelmez. Fakat daha öncesinden Bilgi vermek sizin yararınıza olacaktır. Yılbaşı hafta içine denk geldiği senelerde çoğu kargo ve kurye firması yarı zamanlı çalışır.

Yılbaşında genel olarak kurumsal firmaların talep ettiği toplum dağıtım hizmeti verilir. Toplu dağıtım hizmeti ile broşür, katalog, ufak hediyeler, promosyon kartları, ajandalar, takvim gibi gönderileri için özellikle yılbaşında toplu dağıtım hizmetini seçerler.

Sizlerde yılbaşında hazırlamış olduğunuz hediyelik gönderilerinizi 1 gün öncesinden kurye şirketi ile irtibata geçerek randevulu sistem ile gönderinizi bir sorun olmadan Yen’i yıla girmeden teslim ettirmiş olursunuz.

Yılbaşında Moto kurye, yaya kurye ve arabalı kurye hizmetleri vermekteyiz.

Gönderi talebinizi bize ‪08505327293‬ numaralı telefonumuzdan yada ‪0544 961 59 53‬ nolu WhatsApp hızlı etkileşim hattından yada info@kuryecim.com.tr adresinden iletebilirsiniz.

Latest posts by abdullah (see all)


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *