0850 532 72 93
0544 961 59 53
info@kuryecim.com.tr

Sevgililer Günü Moto Kurye

10 Ocak 2018 Genel

http://www.kuryecim.com.tr

Sevgililer Günü Moto Kurye

Sevgililer Günü Moto Kurye Hizmeti özellikle İstanbul’da çok yaygın kullanıln bir hizmettir. Özel günlerde aksaklık yaşamamak adına alabileceğiniz kararların başında lojistik sorunu olmalıdır bununla ilgili en iyi çözüm kurye hizmetidir.

Moto Kurye Sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, yılbaşı ve diğer önemli günlerinizde özel Moto Kurye ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır. Moto Kurye Çiçekçiler, hediyelik eşya satan mağazalar tarafından tercih edilen bu sistem, aynı zamanda sevdiklerine güzel suprizler yapmak isteyen herkes için özel hizmetimizdir. Moto Kurye Bunun yanında özel günlerinizde bir yere geç kaldıysanız, motokurye ile sizi gideceğiniz yere yetiştiriyoruz. MotoKurye İhtiyacınız olan bütün özel işlerinizde yanınızdayız.

Bu tarz yoğun günlerde kesinlikle anlık çözümlere odaklanmalısınız çoğu kargo firması beklentilerinizi karşılayamaz ve mağduriyet oranınız oldukça yüksektir. Sevgililer Günü Moto kurye ve arabalı kurye Hizmeti vermekteyiz tüm hizmetlerimiz 13-14 şubat tarihleri arasında kesintisiz 7/24 saat sürmektedir.

Arabalı kurye ekiplerimiz ile gönderi boyutunuz ne olursa olsun sorunsuz bir şekilde adrese teslim etmekteyiz. Kısa sürede ulaştırmak istediğiniz gönderileriniz için İstanbul içi VIP Ekspres Kurye Hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Gönderiniz istediğiniz adresten alınır istediğiniz adrese ulaştırılır. 

Sevgililer Gününde siz değerli müşterilerimize İster Moto kurye ister arabalı kurye istersenizde yaya kurye ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Sevgililer günü gönderi talebinizi bize ‪08505327293‬ numaralı telefonumuzdan yada ‪0544 961 59 53‬ nolu WhatsApp hızlı etkileşim hattından yada info@kuryecim.com.tr adresinden iletebilirsiniz.

 

Latest posts by abdullah (see all)


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *