0850 532 72 93
0544 961 59 53
info@kuryecim.com.tr

Moto Kurye Nedir ?

16 Şubat 2018 Genel

http://www.kuryecim.com.tr

 

Moto Kurye Nedir Ne İş Yapar ?

Moto kurye evrak belge ve paket gibi bir çok gönderiyi bir noktadan bir veya daha fazla noktaya en hızlı taşımacılık görevini üstlenen kişi veya kişilerdir. Özellikle iş yoğunluğunun fazla olduğu kentlerde çok fazla ihtiyaç duyulan Moto kurye arkadaşlar oldukça zorlu bir görevi üstlenerek işlerini eksiksiz bir şekilde yapmaya çalışırlar.

Moto Kuryede Aranan Özellikler ?

A- tipi ehliyet

Bulunduğu şehrin adres olarak en az % 80 hakim

En az lise mezunu

Diksiyonu düzgün

Oldukça profesyonel Motor kullanma, tarzı bir çok özellik aranmaktadır.

ÜLKEMİZDE Moto kuryeler  İstanbul, Ankara ve Bursa bölgelerinde oldukça tercih edilmektedir. Bir çoğu firmalarla ekip halinde çalışır, fakat azami bir kısmı serbest çalışmaktadır.

Moto kurye çağırırken dikkat edilmesi gerekenler;

Moto kurye çağırırken güvenilir ve hatasız bir gönderi süreci yaşamak için profesyonel ve bilindik kurumsal firmaları tercih etmekte fayda vardır. Bu şekilde ehliyeti ve adres bilgisi ile ilgili kafanızda bir sorun oluşmaz çünki bu ve bunun gibi bir çok şartla işe alınan Moto kuryeler genellikle kurye ve kargo firmaları ile birlikte çalışmaktadırlar.

Tüm Kurye dağıtım fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. ‪08505327293‬ numaralı telefonumuzdan yada ‪0544 961 59 53‬ nolu WhatsApp hızlı etkileşim hattından ya da info@kuryecim.com.tr adresinden iletebilirsiniz.

 

Latest posts by abdullah (see all)


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *