0850 532 72 93
0544 961 59 53
info@kuryecim.com.tr

Kurye Nedir Ne İş Yapar ?

19 Ocak 2018 Genel

http://www.kuryecim.com.tr

Kurye nedir Ne İş Yapar ?

Kurye Elçi demektir.
Bir çok sektör kuryelere ihtiyaç duymaktadır. Gerek motorlu gerek araçlı gerek yaya kurye ler dağıtıma hazırlanmış evrakları, belgeleri, paketleri, teslim etmek için görevlendirdiğimiz arkadaşlardır. Kuryelerin, çalıştıkları ili-ilçeyi çok iyi bilmeleri gerekmektedir. Güncel olarak yol durumunu takip etmeli yağmur, çamur, kar demeden çalışma Azmi ile profesyonel olarak işlerini sorunsuz halletmeleri beklenir ve çoğu kurye de bunu başarmaktadır. Kuryelerin gönderileri sıraya koyarak hatasız ve eksiksiz bir şekilde yerlerine ulaştırmaları gerekmektedir. Özellikle İstanbul ve Ankara’da Moto kurye, Arabalı kurye ve yaya kurye çok tercih edilmektedir. Aynı gün içersinde kısa sürede değerli gönderilerinizi bir noktadan bir noktaya ulaştırırlar. Aynı şekilde ilçe bazında paket servis işlerini de Moto kurye ler yapmaktadır. Bir çok ürünü doğru bir şekilde planlayarak eksiksiz olarak adreslere ulaştırarak mutlu müşteriler mutlu işletmeler olayında köprü görevi görmektedirler.
Son zamanlarda ÜLKEMİZDE E-ticaret sektörünün gelişmesiyle arabalı kurye ihtiyacıda oldukça artmıştır araçlı kuryeler aynı gün içersinde öğleden önce oluşan gönderileri aynı il içersinde akşam mesai bitimine kadar adreslere ulaştırmaktadır. Bizi hayatın bir çok dalında büyük bir yükten kurtaran bu değerli kişilere KURYE denir. (Lütfen motorluları fark edin.)

Değerli gönderi talebinizi bize ‪08505327293‬ numaralı telefonumuzdan yada ‪0544 961 59 53‬ nolu WhatsApp hızlı etkileşim hattından yada info@kuryecim.com.tr adresinden iletebilirsiniz.

 

 

Latest posts by abdullah (see all)


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *