0850 532 72 93
0544 961 59 53
info@kuryecim.com.tr

İstanbul ve Yakın İllerine Taşıma Hizmeti

Vıp Ekspress Kurye

Bir diğer adı ile acil motor kurye ekiplerimiz hafta içi ve hafta sonu sabah 8:30 akşam 20:00 arasında 60 ile 90 dk arasında iletilmesi gereken değerli gönderilerinizi adres veya adreslere teslim etmekteyiz.


VIP EKSPRESS KURYETüm acil Moto kurye gönderileriniz için Kuryecim VIP ekspres kurye gönderi hizmetimizi seçebilirsiniz.

Kuryecim VIP ekspres kurye gönderileriniz 60 ila 90 dakika arasında İstanbul içi tüm değerli gönderilerinizi adreslerinize ulaştırıyoruz. Kuryecim VIP ekspres kurye ile hızı ve uygun fiyatı aynı anda yaşayacaksınız. İstanbul içi VIP ekspres kurye gönderileriniz için en doğru adrestesiniz.

Sabah 08:30 akşam 20:00 saatleri arası hizmet veren VIP ekspres kurye ekibimiz hafta sonlarında da hizmet vermektedir.

Moto kurye isteklerinizi bize 08505327293 numaralı telefonumuzdan yada 0544 961 59 53 nolu WhatsApp hızlı etkileşim hattından yadainfo@kuryecim.com.tr adresinden iletebilirsiniz.

Gönderi isteği talebinizi bize ilettiğiniz anda en hızlı şekilde size en yakın ekiplerimizden yönlendirmekteyiz. Teslim alınan gönderiniz VIP ekspres kurye farkı ile belirlenen teslimat adresinize ulaştırılır. Değerli gönderileriniz belirlenen adres veya adreslere ulaştıktan sonra özel yazılım programlarımız sayesinde Mail veya SMS ile bilgilendirilirsiniz.

Kuryelerimiz günün her saatinde İstanbul’un her yerinde Kuryecim özel takip sistemimiz vasıtasıyla yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir.

Sizin veya göndermek istediğiniz emtianın (zarf, paket, konşimento, ordino, teklif dosyası, hediye vb.) nerede olduğu hiç önemli değil.

Kuryecim ile iletişime geçmeniz yeterli. İstenilen adrese en yakın Moto kurye  yönlendirilerek Vip ekspres Kurye gönderiniz alınır ve belirlemiş olduğunuz teslimat adres veya adreslere teslim edilir.Hemen Fiyat Alın