0850 532 72 93
0544 961 59 53
info@kuryecim.com.tr

İstanbul ve Yakın İllerine Taşıma Hizmeti

Toplu Dağıtım

Belirlemiş olduğunuz adreslere iletilmesi gereken (broşür, katalog, davetiye, gazete ve benzeri) tüm gönderileriniz en kısa sürede en uygun fiyatlarda adreslere ulaştırmaktayız.


Toplu DağıtımKuryecim tüm İstanbul geneline toplu dağıtım hizmeti vermektedir. Organizasyonlarınıza özel toplu gönderim hizmeti normal Moto kurye ücretine göre çok daha ekonomik olarak yapılmaktadır. Kurye sektöründe öncü firma olarak siz değerli müşterilerimizin isteklerine göre hizmetlerimizi şekillendirmeye devam ediyoruz. Kuryecim Toplu dağıtım firmaları arasında öne çıkan yazılım sistemiyle değerli gönderilerinizi raporlayıp sizlere email yada SMS  yolu ile bilgilendiriyoruz.

Dergi, broşür, davetiye, çiçek, hediyelik eşyalar, eticaret sitelerinin düzenli dağıtımları toplu dağıtım kategorisinde yapılabilmektedir. E-Ticaret siteleri toplu dağıtım kategorisine girebilmesi için belirlenen saatte toplu olarak alım yapılması gerekmektedir. Kuryecim gelişmiş abone paneli ile düzenli toplu dağıtım yapan müşterilerimizin takibini yapabiliyoruz. Yine abone olan müşterilerinizin toplu dağıtım gönderileri ekstra indirimlerle çok daha ekonomik yollarla yapılmaktadır.

DAİRE KAPI DAĞITIMI

Evlere yapılan dağıtımlar; Bina kapı önlerine veya posta kutularına girilen binaların daire kapılarına dağıtılır. Dilerseniz broşürlerinizi kulplu/şeffaf poşetlerle poşetleyip daire kapı tokmaklarına asarak dağıtıyoruz. Talebiniz üzere girilen tüm apartmanların ve dağıtım yapılan tüm cadde ve sokak tabelalarının fotoğrafları çekilir aynı gün klasörler halinde e-mail adresinize gönderilir.

İŞYERİ / DÜKKAN DAĞITIMI

İşyerlerine yapılan dağıtımlar; Broşürlerinizin içeriğine ve hedef kitlesine uygun olarak, girilen her işyerine/dükkana 1’er adet dağıtılır. Talebiniz üzere girilen işyerlerinin içeriden/dışarıdan fotoğrafları çekilir, çekilen fotoğraflar aynı gün, dağıtım süresince de günlük olarak e-mail adresinize klasörler halinde gönderilir. İsteğe göre kartvizit toplanarak dağıtım yapılır. Belirli bir veya birkaç sektöre ait işyerlerini de seçebilirsiniz.

ELDEN / SABİT NOKTA DAĞITIMI

Elden yapılan dağıtımlarda; Talep ettiğiniz nokta veya noktalarda, broşürün dağıtılmasını istediğiniz hedef kitleye uygun (cinsiyet/yaş grubu vs) göre dağıtılır.

ARAÇ / OTOMOBİL DAĞITIMI

Araçlara yapılan dağıtımlar; İsteğe göre, silecek altlarına, cam kenarlarına veya broşür kulplu ise araç kapılarına takılarak dağıtılır. Talebiniz doğrultusunda Dağıtım yapılan araçların plakası ve broşür gözükecek şekilde fotoğrafları çekilir, çekilen fotoğraflar günlük olarak e-mail adresinize klasörler halinde gönderilir. Ayrıca; araçlara yapılan dağıtımlarda, broşür içeriğine göre, belirli marka ve model araçları seçebilirsiniz.

POŞETLEME VE EK HİZMETLER

Evlere yapılan dağıtımlarda ücretsiz olarak poşetleme hizmeti de veriyoruz! Broşürleriniz, ebatına uygun şeffaf ve kulplu poşetlerle poşetlenir ve daire kapı tokmaklarına asılarak dağıtılır. Poşetleme hizmeti ücretsiz yapılır, poşet ücreti ise; 0.07 Krş+Kdv’dir. (Örneğin 10.000 adet broşür için kulplu poşet bedeli 700TL+kdv’dir.) Markanızın prestiji açısından toplu dağıtım gönderilerinizde poşetleme yaptırınız.

İsteğiniz doğrultusunda tüm toplu dağıtım gönderilerinizde fotoğraf belgeli hizmet vermekteyiz.

İster Moto kurye ister arabalı kurye istersenizde yaya kurye ekiplerimiz tarafından isteğiniz üzere toplu dağıtım hizmeti vermekteyiz.

Toplu dağıtım gönderi talebinizi bize 08505327293 numaralı telefonumuzdan yada 0544 961 59 53 nolu WhatsApp hızlı etkileşim hattından yada info@kuryecim.com.tr adresinden iletebilirsiniz.Ayrıntılı Bilgi İçin İletişime Geçiniz