0850 532 72 93
0544 961 59 53
info@kuryecim.com.tr

İstanbul ve Yakın İllerine Taşıma Hizmeti

Tahsilatlı Gönderi

Telefonla pazarlama veya internet üzerinden satış yapan firmalara kapıda tahsilat ve kurye hizmeti vermekteyiz. Tahsilatlarınızı aynı gün mesai saatleri içerisinde teslim etmekteyiz.


Tahsilatlı GönderiNedir?

Satışı yapılan ürünün, Kuryecim tarafından alıcısına ulaştırılması ve teslimat anında, ürün bedelinin, alıcıdan tahsilatının yapılıp gönderene aktarıldığı hizmettir.

Kuryecim, satışını yaptığınız ürünleriniz için kapıda nakit tahsilat yapmaktadır.

Nakit Tahsilatlı Gönderi

Satılan ürünün kapıda nakit olarak tahsilatının yapıldığı hizmetimizdir. Kuryecim farkı ile yüksek teknolojik altyapısı ve sürekli gelişen iş tecrübesi ile hem gönderiniz en hızlı şekilde alıcısına ulaştırılır hem de tahsil edilen tutar, ürünün tahsilatının yapılması sonrası ilk iş gününde direkt hesabınıza aktarılır.

Kuryecim olarak tahsilatlı gönderi hizmetimizi  İnternet’ten Satış yapan firmalara veya telefonla pazarlama yapan firmalara kapıda Tahsilatlı Gönderi hizmeti vermekte olup  gönderi teslimatlarını aynı gün veya ertesi gün gerçekleştirmekteyiz. Yapılan bu tür satışlarda moto kurye, arabalı kurye veya yaya kuryelerimiz kapıda tahsilat yaparak firmalara çözüm ortaklığı sunmaktadır. Firmanız adına yapılan tahsilatların hesabınıza geçmesi mesai saatlerine göre değişiklik gösterir Bu da ortalama aynı gün yada bir sonraki ilk iş gününe tabi tutulur.

Kuryecim iş ortaklığı ile en önemli sorunlardan  tahsilatlı gönderi hizmetini kendi bünyenizde vermeniz durumunda oluşabilecek ağır iş yükünden kurtulacaksınız.

Kuryecim olarak tahsilatlı gönderileriniz için şimdilik İstanbul genelinde hizmet vermekteyiz.

Tahsilatlı gönderi talebinizi bize 08505327293 numaralı telefonumuzdan yada 0544 961 59 53 nolu WhatsApp hızlı etkileşim hattından yada info@kuryecim.com.tr adresinden iletebilirsiniz.Ayrıntılı Bilgi İçin İletişime Geçiniz