0850 532 72 93
0544 961 59 53
info@kuryecim.com.tr

İstanbul ve Yakın İllerine Taşıma Hizmeti

Moto Kurye

Hafta içi ve cumartesi günleri 09:00 – 19:00 saatleri arasında değerli gönderilerinizi en uygun fiyatları 60 ile 190 dk arasında iletilmesi gereken adres veya adreslere teslim etmekteyiz.


Moto KuryeKuryecim taşımacılık servisleri hızlı ve güvenli teslimat gerçekleştirir. Normalde kargo şirketleri ile İstanbul içinde gönderileriniz 1 gün veya 2 güne kadar sarkabilmektedir. Kuryecim işte bu durumda devreye girmekte gönderilerinizi moto kurye hizmeti ile hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir. Hem de birkaç saatte İstanbul içinde her ilçe ve semte en hızlı kurye hizmetlerinden birisini gerçekleştirerek tecrübesi ile rakiplerinden ayrılmaktadır.

Moto kuryenin en büyük özelliği, gönderilerinizi birkaç saat içinde İstanbul’ un her semtine ulaştırmasıdır. Motor ile taşımayı gerçekleştirecek olan personel seçilirken tecrübeli, bilgili ve çevik olmaları en önemli kritelerindendir.

Moto kurye ile hafta içi ve cumartesi günleri sabah 09:00 – akşam 19:00 saatleri arasında değerli gönderilerinizi en uygun fiyatları 60 ile 190 dakika arasında iletilmesi gereken adres veya adreslere teslim etmekteyiz.

Moto Kurye NedirKuryecim, istediğiniz adrese en yakın moto kurye ile gönderinizi alır ve hızlı ve güvenilir bir şekilde bu gönderinin teslimini sağlar.

Bu işlem motosiklet ile yapıldığı için motosiklet kullanan taşıyıcı ile yapıldığı için moto kurye denir. Hızlı ve güvenilir taşımacılık anlayışı ile tüm kurye hizmetlerimiz zarara hasara göre sigortalıdır.

Günümüzde trafik sıkışıklığı ve zamandan tasarruf ettiği için moto kuryeler tercih edilmektedir.

Kuryecim, diğer hizmetlerinin yanında moto kurye hizmeti vermek için kurulmuş sektöründeki öncü şirketlerden biridir. İsteğiniz doğrultusunda bir yerden bir evrak vs. gibi benzer taşınabilecek kargolar alınıp isteğiniz doğrultuda hızlı götürülmesi gereken evraklarınız teslim edilme hizmetidir.


Hafta içi ve cumartesi günleri sabah 09:00 – akşam 19:00 saatleri arasında değerli gönderilerinizi en uygun fiyatları 60 ile 190 dk arasında iletilmesi gereken adres veya adreslere teslim etmekteyiz.

Moto Kurye FiyatlarıMoto kurye fiyatları gönderinin yapılacağı uzaklığa göre bölgesel olarak farklılık göstermektedir. Kuryecim ile yapacağınız gönderilerinizi moto kurye fiyat hesaplama ile anında hesaplarsınız. Sürpriz bir ödeme yapmaz motokurye ile maliyetin ne kadara mal olacağını öğrenebilirsiniz. Moto kurye ücretleri size iki nokta arası seçerek gönderinizin maliyetini hemen görmenizi ve bununla birlikte gerçek hesaplama yapmanızı sağlar.

Moto kurye istanbulMoto kurye istanbul, Kuryecim ile İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa Yakası, Yaya, Arabalı, Vip, Ekspres ve Motorlu Hızlı Kurye Hizmeti ile aşağıdaki bölgelerden hizmet alırsınız.
1.bölge
moto kurye Etiler, moto kurye Levent, moto kurye Taksim, moto kurye Ortaköy, moto kurye Beşiktaş,
moto kurye Karaköy,
2.bölge
moto kurye Eminönü, moto kurye Sarayburnu
3.Bölge
moto kurye Kadıköy, moto kurye Altunizade,moto kurye Üsküdar
4.Bölge
moto kurye Çekmeköy,moto kurye Kısıklı,moto kurye Çamlıca,moto kurye Acıbadem,moto kurye Kozyatağı,moto kurye İçerenköy,moto kurye Çiftehavuzlar,moto kurye Göztepe,moto kurye Bostancı
5. Bölge
moto kurye Topkapı,moto kurye Beyazıt,moto kurye Aksaray,moto kurye Fatih,moto kurye Merter, moto kurye Eyüp,moto kurye Balat,
6. Bölge
moto kurye Maslak,moto kurye Seyrantepe,moto kurye Bebek,moto kurye Okmeydanı,moto kurye Kasımpaşa,
7. Bölge
moto kurye Bağcılar,moto kurye Güneşli,moto kurye Yenibosna,moto kurye Zeytinburnu,moto kurye Yeşilköy,moto kurye Mahmutbey,moto kurye Esenler,moto kurye Bayrampaşa,moto kurye İkitelli,moto kurye Güngören,moto kurye Kocasinan,moto kurye Şirinevler,moto kurye Zeytinburnu,
moto kurye İncirli,moto kurye Yeşilköy,moto kurye Bakırköy,moto kurye Bahçelievler
8. Bölge
moto kurye Küçükyalı,moto kurye Maltepe,moto kurye Ümraniye,moto kurye İçerenköy,moto kurye İdealtepe,moto kurye Kartal
Ekstra Bölge
moto kurye İkitelli, moto kurye İkitelli Organize Sanayi,moto kurye Halkalı,moto kurye Erenköy gümrük,moto kurye Kanlıca,moto kurye Kandilli,moto kurye Büyükbakkalköy,moto kurye Sefaköy,
moto kurye Küçükçekmece,moto kurye Büyükçekmece,moto kurye Avcılar,moto kurye Florya,moto kurye Beylikdüzü,moto kurye Esenyurt,moto kurye Beykent,moto kurye Bizimkent,moto kurye Gürpınar,moto kurye Anadolu hisarı,moto kurye Beykoz,moto kurye Paşabahçe,moto kurye Kavacık,
moto kurye Dudullu,moto kurye Dudullu organize sanayi,moto kurye Sarıgazi,moto kurye Pendik,


Hemen Fiyat Alın