0850 532 72 93
0544 961 59 53
info@kuryecim.com.tr

İstanbul ve Yakın İllerine Taşıma Hizmeti

Gece Kurye

Gece kurye hizmetimiz akşam 20:00 – sabah 08:30 saatleri arasında değerli gönderilerinizi en uygun fiyatları 60 ile 180 dk arasında iletilmesi gereken adres veya adreslere teslim etmekteyiz.


GECE KURYEMesai saatinin bitimi olan 20:00′ dan itibaren yapacağınız tüm gönderi işlemleri Gece Kurye Hizmeti olarak işlem görmektedir. Gece ( Nöbetçi ) Kurye hizmetimiz 20:00′ dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir.

Saat 20:00′ den sonraki gönderileriniz için isteklerinizi bize 08505327293 numaralı telefonumuzdan yada 0544 961 59 53 nolu WhatsApp hızlı etkileşim hattından yada info@kuryecim.com.tr adresinden iletebilirsiniz.

Gönderi isteği talebinizi bize ilettiğiniz anda

En hızlı şekilde size en yakın ekiplerimizden yönlendirmekteyiz. Teslim alınan gönderiniz Kuryecim gece kurye farkı ile belirlenen teslimat adresinize ulaştırılır. Değerli gönderileriniz belirlenen adres veya adreslere ulaştıktan sonra özel yazılım programlarız sayesinde Mail veya SMS ile bilgilendirilirsiniz.

Gece kurye gönderileriniz Saat 20:00 ve ertesi gün mesai saati başlama süresine kadar  fiyatlar normal gönderilerin 2 katıdır.

Tüm İstanbul geneline Kuryecim olarak gece kurye hizmetinde vermekteyiz. Moto kurye ve arabalı kurye ekiplerimiz gece kurye hizmeti vermektedir.

Kuryecim gece kurye ile ekonomik ve Sorunsuz gönderi hizmetini birlikte yaşayacaksınız.

Gelişen teknoloji ve iş sektörü ile birlikte, firmalar çalışma saatlerini geç vakitlere kadar taşımak zorunda kalmış, bu da alıcısına ulaşması gereken bilgi ve dokümanların, kurye hizmet saatlerinin dışında kalmasına sebep olmuştur. İşte bu tür aksaklıklardan yola çıkarak Kuryecim gece kurye hizmetini devreye sokan ve müşterilerinin gönderi teslimat ihtiyaçlarını aralıksız sağlayan ekibimiz mesai saatinin bitiminden sonra başlattığı Gece Kurye servisleri ile aralıksız iletişim kurabilmenin kapılarını aralamıştır. Gece kurye ekiplerimiz Moto kurye ve arabalı kurye gerçekleştiren, büyük ebatlı ve ağır paket emtialarıda arabalı kurye ekibimiz tarafından değerli gönderileriniz belirlenmiş teslimat adreslerine Kuryecim farkı ile teslim etmekteyiz.

Kuryecim gece kurye mesai saatlerinin dışında verilen bir hizmet olduğu için elbette ki personeller ve araçlar için ekstradan bir sistem oluşturulmakta, bunun içinde Gece Kurye Fiyatları konusunda bir artış söz konusu olmaktadır.  Fakat Kuryecim olarak siz değerli müşteri kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlara alma ayrıcalığı tanıyan firmamız özellikle kurye aboneliği bulunan müşterilerine son derece cazip koşullar sunmaktadır. Yine aynı şekilde Kuryecim farkı ile yapacağınız tüm gönderilerde bizimle iletişime geçebilirsiniz.Hemen Fiyat Alın