0850 532 72 93
0544 961 59 53
info@kuryecim.com.tr

İstanbul ve Yakın İllerine Taşıma Hizmeti

Arabalı Kurye

Motorlu kurye ekiplerimizin yasalar gereği olan ağırlık ve ebat kurallarından dolayı taşıyamadığı değerli gönderilerinizi araçlı kurye ekiplerimizle adres veya adreslerinize ulaştırmaktayız. Araçlı kurye ekiplerimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz.


Arabalı KuryeKuryecim olarak motorlu kuryelerimizin taşıyamayacağı büyüklükte olan gönderilerinizin taşınması için arabalı kurye hizmeti sunmaktayız. Evrak, paket ve koli gibi ebatları büyük olan gönderileriniz ekiplerimiz tarafından arabalı kurye ekiplerimiz ile adresinize kadar gelinerek alınmakta ve belirtmiş olduğunuz sipariş adresine teslim edilmektedir. İstanbul ve yakın illerde  vermekte olduğumuz arabalı kurye hizmetimiz ile istediğiniz miktarda ve büyüklükte gönderinizin ekiplerimiz tarafından teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. İster koli, isterseniz büyük ya da ağır paketlerinizi özel araçlarımız ile İstanbul ve yakın illerde belirlemiş olduğunuz adres veya adreslere teslim etmekteyiz. İstanbul ve yakın illerde arabalı kurye hizmetlerimizden faydalanarak, büyük paket ya da kolilerinizi veya oldukça fazla sayıda olan evraklarınızı teslim etmek için trafikte aracınızla saatlerce vakit kaybetmek, yakıt, tamirat, eleman, şoför, SSK ve diğer masrafları en aza indirir, önemli işlerinizi aksatmadan kolayca gönderebilirsiniz. Kuryecim arabalı kurye ekiplerimiz hızlı bir şekilde teslimatınızı gerçekleştirecektir. Ekonomik fiyat anlayışı, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile her beklentiyi karşılayan ve her sektörün ihtiyacına hitap eden çözümler sunan kuryecim prensiplerinden ve değerlerinden ödün vermeden hizmetlerini en doğru şekilde gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Kuryecim olarak Arabalı kurye gönderileriniz  için hizmet vermekteyiz.

Arabalı kurye gönderi talebinizi bize 08505327293 numaralı telefonumuzdan yada 0544 961 59 53 nolu WhatsApp hızlı etkileşim hattından yada info@kuryecim.com.tr adresinden iletebilirsiniz.Hemen Fiyat Alın