0850 532 72 93
0544 961 59 53
info@kuryecim.com.tr

Ekspres Kurye

4 Ocak 2018 Genel

http://www.kuryecim.com.tr

Ekspres Kurye Hizmeti;

Ekspres Kurye Hizmeti hız gerektiren doğru ekip gerektiren donanımlı motor ve araç gerektiren bir kurye hizmet dalıdır. Ekspres kurye hizmeti diğer adıyla VIP Moto kurye hizmeti çoğu kurye firması tarafından verilmektedir ancak çoğu söyledikleri süre içerisinde bu hizmeti sağlıyamamaktadır.

Ekspres Kurye Hizmeti tahmin ettiğiniz gibi normal Moto kurye veya Araçlı kurye  hizmetine göre en az % 45 daha maliyetli bir hizmet dalıdır.

Ekspres kurye Hizmeti almak istiyorsanız kesinlikle en iyi bildiğiniz firmalarla iş yapmalısınız. Çoğu firma söyledikleri süreler içerisinde bu Hizmeti verememektedir. Ekspres Kurye hizmeti verebilmek için İstanbul geneline yayılmış en az 8 motor ve herbir motor kullanıcısının İstanbul geneline oldukça hakim olması ve sürüş kabiliyeti oldukça iyi olmalıdır.

Ekspres Kurye gönderileriniz için sizlerimde yapmanız gereken en önemli şey pürüzleri ortadan kaldırarak zaman kaybı yaşanmamasını sağlamak. Örnek vermek gerekirse kuryeniz adrese ulaşmadan önce değerli gönderinizi gönderime hazır hale getirmek ödeme şeklini belirlemek ve ona göre hazırlamak bunların başında gelmektedir. Ekspres kurye Hizmeti ortalama 25 dakika ile 195 dakika (İstanbul’un bir ucundan bir ucuna ortalama km mesafesi 192 km dir) arasında olmaktadır. Bu süre yalnızca Moto kurye ekspres gönderileri için olup araçlı ekspres kurye gönderilerinde değişiklik göstermektedir.

Moto kurye ile ekspres hizmet arasındaki en temel fark süredir. Genel olarak müşteriler ekspres Hizmeti evlerinde, ofislerinde unutmuş oldukları eşyalarını ekspres hizmet alarak bir an önce ellerine ulaşmasını isterler. Bu sebeple ekspres Hizmeti seçerler.

Sizlerde bu yazımızı okuyarak size en uygun hizmeti seçerek gönderinizi yapabilirsiniz. Diğer hizmetleriniz için;

Gönderi talebinizi bize ‪08505327293‬ numaralı telefonumuzdan, ‪0544 961 59 53‬ nolu WhatsApp hızlı etkileşim hattından http://www.kuryecim.com.tr site içerisinde hızlı erişim yada info@kuryecim.com.tr adresinden iletebilirsiniz.

 

 

 

Latest posts by abdullah (see all)


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *